Sledujte Dodge's Viper ACR Set Mill Mill Motorsports Park Lap Record

• Andrew Mark
  • 0
  • 1038
  • 235

Minulý týden jsme informovali o tom, že Kuno Wittmer nastavil nový kolo v Miller Motorsports Park v Dodge Viper ACR a nyní jsme svědky krásy dvou synchronizovaných kamer. Čas kola pro nastavení rekordu, který byl jen stěží plachý 2 minuty (1 minuta 59,995 sekund), byl téměř o čtyři sekundy rychlejší než předchozí čas záznamu v Chevrolet Corvette ZR1.

Je úžasné sledovat, jak snadno Wittmer pilotuje ACR během kurzu na cestě do rekordního kola. Ve videu je zřejmé, jak dobře naladěný je Viper ACR a jak vyvážený je stroj na trati. Video obsahuje kameru ve vozidle, která byla synchronizována s videozáznamem stopy, což opravdu dává velký smysl pro rychlost, kterou Wittmer během kurzu udržel..