Ford Boss 302R Mustang získává v Barberu vítězství

• Yurich Figurich
  • 0
  • 2712
  • 274

Už to bylo na vlnách, protože to bylo poprvé oznámeno, nyní závodník Ford Mustang B0ss302R získal své první vítězství a získal šachovnicovou vlajku v soutěži Grand Am Continental Tire Sports Car Challenge, běh v Barber Motorsports Park, v rukou Multimatic team driverů Scott Maxwell a Joe Foster.

"Je to pro nás docela zvláštní vítězství," řekl Maxwell, "při závodě s Bossem 302R existuje zvláštní dědictví a úžasná práce, kterou Parnelli Jonesová vyhrála v šampionátu u šéfa."

Hovořil samozřejmě o sezóně Trans Am, kdy Jones a jeho spoluhráč George Follmer pomáhali Fordovi získat titul výrobce a ukradli jej archivnímu Chevroletovi.

Stejně jako za starých časů však závodní šéf nepochybně pomůže zvýšit důvěryhodnost verze ulice 2012, která začíná na 40 995 USD a zabalí 444 koňských sil 5,0 litru V-8. Naproti tomu byl uliční model z roku 1970 ohodnocen rychlostí 290 koní s motorem 302 a prodáván za možnosti 3 720 $.